top of page

LE PETIT

 Specjalizujemy się w obsłudze małych, średnich i dużych firm świadcząc serwis o charakterze drugiego śniadania. Jednym z głównych atrybutów tej przyjaznej usługi jest to, że daje nam możliwość zaspokojenia elementarnej potrzeby, a więc potrzeby, która niezmiennie i codziennie pojawia się wśród rzeszy pracowników w godzinach pracy na całym świecie.

18 LAT DOŚWIADCZENIA

Od 2005r. przygotowujemy dla Was nieprzerwanie Różnego rodzaju, bardzo świeże kanapki (bułki, bagietki, chleb) z pszennego i żytniego pieczywa, o wysokich walorach smakowych oraz odpowiedniej kaloryczności i wartości odżywczej. np. różnego typu świeże wędliny, kurczak pieczony w warzywach, pasta jajeczna, twarożek ze szczypiorkiem, gyros, łosoś oraz podnoszące smak dodatki (np. sałata, papryka, pomidor, ogórek, rzodkiewka, majonez, sos czosnkowy itp.) Amatorom słodkości możemy polecić pyszne desery, ciasta. Dla zwolenników zdrowego odżywiania zawsze mamy ciemne pieczywo, chleb razowy, z ziarnami itp.

soup Kitchen

CATERING DLA FIRM

Otóż standardem naszej działalności jest codzienny i konsekwentny serwis w ustalonym wcześniej przedziale czasowym. Serwisant Le petit pojawia się w firmie z koszykiem smacznych kanapek i przekąsek codziennie, niezależnie od tego czy jednego dnia skorzystało 15 osób, a innego tylko jedna. Jest to kolejna zaleta naszej przyjaznej usługi – nie obligujemy i nie stawiamy warunków, a ilość nabywanych produktów dyktuje jedynie bieżące potrzeby pracowników.

bottom of page